Altair Inspire Topology Optimization to wiodące na świecie narzędzie do optymalizacji topologii.

Dzięki zaawansowanym ograniczeniom produkcyjnym tworzy rozwiązania gotowe do produkcji.

Podczas tego webinaru pokażemy, jak technologie optymalizacyjne Altair Inspire stanowią podstawę, na której nasi klienci mogą rozwijać swoje produkty, korzystając z łatwego i intuicyjnego zestawu narzędzi, rozwiązując swoje codzienne problemy w całkowicie nowy sposób.

Pakiet Inspire

Druk 3D

Druk 3D

Altair® Inspire™ Print3D umożliwia zespołom obniżenie kosztów rozwoju produktu i produkcji przyrostowej poprzez zmniejszenie zużycia materiałów, czasu drukowania i procesów poprodukcyjnych.

Formowanie wtryskowe

Formowanie wtryskowe

Altair® Inspire™ Mold to nowoczesne, zintegrowane oprogramowanie usprawniające projektowanie na potrzeby produkcji (DfM) elementów formowanych wtryskowo.

Odlewnictwo

Odlewnictwo

Oferta firmy Altair obejmuje oprogramowanie do szybkiej symulacji procesu odlewania, które pozwala użytkownikowi ulepszyć i zoptymalizować wytwarzane komponenty w celu uniknięcia typowych wad odlewniczych.

Formowanie metali

Formowanie metali

Altair® Inspire™ Form to oprogramowanie do symulacji formowania blach, które umożliwia użytkownikom optymalizację produktów na potrzeby produkcji, z uwzględnieniem wczesnej formowalności, wykorzystania materiału i kosztów.

Wytłaczanie

Wytłaczanie

Każda firma zajmująca się wytłaczaniem dąży do wyeliminowania kosztownych prototypów i skrócenia cykli przeprojektowania. Dzięki Altair, zaawansowane symulacje fizyczne są teraz dostępne dla organizacji każdej wielkości.

Poliuretanowe spienianie

Poliuretanowe spienianie

Altair® Inspire™ PolyFoam zapewnia nowoczesne, zintegrowane podejście do usprawnienia DfM elastycznych komponentów z pianki formowanej i sztywnych paneli z pianką.

Kompozyty

Kompozyty

Zachowanie materiałów kompozytowych jest definiowane w trakcie produkcji komponentów. Opracowuj i symuluj wieloskalowe modele materiałów heterogenicznych za pomocą programu Altair® Multiscale Designer™, zapewniając jednocześnie możliwość produkcji dzięki symulacji formowania i rozciągania dla laminatów warstwowych i wielowarstwowych, łącząc produkty firmy Altair i APA.

Newsletter

Chcesz wiedzieć więcej o oprogramowaniu Altair i symulacjach CAE?

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych (podanego adresu e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach pojawiających się w sekcji blog, case study, usługach, oprogramowaniu, ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego sp. z o.o. W każdym momencie możesz wycofać tę zgodę. Pełna informacja o administratorze i zasadach ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (podany adres e-mail) w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera zawierającego informacje o nowych artykułach w sekcjach blog i case studies oraz o usługach, oprogramowaniu oraz ofertach promocyjnych oferowanych przez Endego Sp. z o. o. W każdej chwili możesz wycofać tę zgodę. Pełne informacje o administratorze i zasadach ochrony danych znajdują się w Polityce Prywatności.