Future.Industry

Future.Industry

8 - 9 marca 2023

Globalna konferencja online

Rejestracja
Transformacja cyfrowa

Przyspieszenie transformacji cyfrowej

Coś magicznego dzieje się, gdy najbystrzejsze umysły świata w dziedzinie nauk obliczeniowych i sztucznej inteligencji (AI) spotykają się w jednym miejscu. Nagle wszystko staje się możliwe... ulega transformacji.

W trakcie Future.Industry 2023 będziemy badać najnowsze megatrendy wpływające na nasz świat. Od elektryfikacji i przedsiębiorstwa opartego na danych do symulacji opartej na sztucznej inteligencji i półprzewodników, dowiesz się, jak konwergencja symulacji, wysokowydajnych obliczeń (HPC) i sztucznej inteligencji może uwolnić pełen potencjał Twoich inwestycji technologicznych.

Rejestracja na wydarzenie

W duchu konwergencji

Zbieramy nasze trzy główne wydarzenia (Future.AI, Future.HPC i Future.Industry) w jedno. Nadal będziesz mógł usłyszeć od czołowych organizacji (takich jak prezenterzy z ubiegłych lat: Google, AMD, Intel, Leonardo, Ford, BMW, GE, NVIDIA, Sky TV, VIAN AI, itd.), wraz z ekspertami i przedstawicielami Altair, ale w duchu konwergencji - otrzymujesz szybszy dostęp do najnowszych narzędzi i procesów w jednym miejscu.

Transformacja cyfrowa

Dołącz do nas

  • Teraźniejszość i przyszłość technologii digital twin i projektowania cyklu życia produktu
  • Zrównoważony rozwój i inicjatywy gospodarki obiegowej
  • Chmura obliczeniowa i nadchodzący boom exascale
  • Projektowanie systemów elektronicznych
  • E-mobilność i elektryfikacja
  • Automatyzacja i uczenie maszynowe/głębokie uczenie
  • Analityka danych/uczenie maszynowe w sektorze bankowości, usług finansowych i inwestycji (BFSI)

Odkrywaj

Niezależnie od tego, czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat nauk obliczeniowych jako całości, czy zagłębić się w symulację, AI, HPC lub analizę danych, mamy coś, co będzie dla Ciebie wartościowe.

Konferencja Future.Industry 2023 odbędzie się w dniach 8-9 marca w trzech strefach czasowych obejmujących regiony AMER, EMEA i APAC i będzie wyposażona w tłumaczenia audio na żywo na język francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, portugalski, japoński, chiński i koreański.

Zarejestruj się już dziś i zarezerwuj swoje miejsce na naszym największym wydarzeniu w roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Rejestracja na wydarzenie